SMS EasyReader&Printer

Print SMS from Android

with SMS EasyReader&Printer ver. 11.3
Categories

Drukowanie SMS z telefonu Android

09.01.21

Drukowanie SMS z telefonu Android

09.01.21 - 

Drukowanie SMS z telefonu Android

Wydrukuj SMSy z Androida za darmo

To jest krótkie podsumowanie o tym, jak przenieść i wydrukować wszystkie lub wybrane wiadomości SMS i MMS (*.JPG, zdjęcia PNG i animowane GIF) z dowolnego smartfona z Androidem w kilku prostych krokach:

? Pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie darmową aplikację SMS EasyExporter for Android OS.
1. Przenieś swoje SMSy i/lub MMSy do zewnętrznego pliku ? sms_android.vmsg.
2. Uruchom witrynę internetową SMS EasyReader&Printer ? https://sms-vmsg.org.
3. Podłącz swój smartfon do komputera lub laptopa za pomocą standardowego kabla USB.
4. PRZEŚLIJ plik ze swojego smartfona do SMS EasyReader&Printer.
5. Naciśnij PRINT i ciesz się SMS EasyReader&Printer! 🙂

To jest ikona naszego prostego i bezpłatnego SMS EasyExporter for Android:

SMS EasyExporter

Dowiedz się jak wydrukować wiadomości SMS z Androida. Dzięki darmowemu SMS EasyReader&Printer, szybko i łatwo wydrukujesz wiadomości SMS z Androida, ponieważ nasze rozwiązanie sieciowe jest najlepsze.

Jak wydrukować SMSy z Androida za darmo?

Umiejętność drukowania SMSów z Androida może okazać się przydatna szybciej niż myślisz. Istnieje wiele powodów, dla których mógłbyś chcieć eksportować wiadomości SMS i MMS (*.JPG, zdjęcia PNG i animowane GIF) ze swojego smartfona z Androidem 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x OS na komputer lub laptop. Wynika to z tego, że wiele Twoich wiadomości zawiera informacje, których nie chciałbyś stracić. Część z nich jest powiązana z ważnymi dla Ciebie wspomnieniami. Posiadanie wydrukowanej kopii konwersacji może być również niezbędne podczas procesu w sądzie lub dla policji. Może ona zawierać poufne informacje, które pomogą Ci udowodnić, że ktoś Cię prześladował, okradł lub zrobił coś niezgodnego z prawem. Podczas gdy wiadomości SMS i MMS przechowywane w smartfonie mogą zostać przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku awarii telefonu, wiadomości eksportowane do komputera są bezpieczne i mogą być łatwo dostępne w przyszłości.

Przenieś wiadomości SMS ze swojego smartfona, a następnie wydrukuj je z Androida przy pomocy SMS EasyReader&Printer

Aby eksportować wiadomości z Twojego smartfona z Androidem 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x OS, nie musisz być ekspertem IT.
Dzięki naszej darmowej aplikacji SMS EasyExporter for Android, bezpłatnemu rozwiązaniu internetowemu SMS EasyReader&Printer i płatnemu rozwiązaniu internetowemu SMS EasyReader&Printer SpeedPRO, cały proces okazuje się być bardzo prosty i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Drukuj SMSy z Androida za darmo tylko dzięki SMS EasyReader&Printer

SMS EasyReader&PrinterSMS EasyReader&Printer jest jedynym rozwiązaniem online do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości multimedialnych MMS z plików *.XMLMSGVMSGVMGCSVTXT ze wszystkich telefonów i smartfonów z systemem operacyjnym Android, Windows Phone and iOS. SMS EasyReader&Printer pozwala PRZEGLĄDAĆ • ZARZĄDZAĆ • WYSZUKIWAĆ • WYBIERAĆ • GENEROWAĆ CZAT • ANALIZOWAĆ STATYSTYKI • USUWAĆ SMS|MMSy • USUWAĆ SPAMY • WYSŁAĆ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISYWAĆ i DRUKOWAĆ wszystkie lub wybrane Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (*.JPG,PNG oraz GIF).
SMS EasyReader&Printer full version jest pierwszym na świecie polskim innowacyjnym rozwiązaniem online, które obsługuje wszystkie smartfony!

Wykonaj wszystkie czynności opisane poniżej, a Twoje wiadomości zostaną wydrukowane w mgnieniu oka, bez względu na rodzaj smartfona z Androidem 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x OS, którego używasz.


How to print SMS from Android
You can also watch my video on how to print SMSs from Android smartphone?
Please don’t forget to give it a like and share it!

? Pierwszy krok do drukowania wiadomości SMS z Androida

Najpierw wyeksportuj SMSy ze swojego smartfona z systemem Android 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x do komputera lub laptopa. Aby to zrobić, będziesz potrzebować SMS EasyExporter for Android OS, naszej darmowej aplikacji dla systemu operacyjnego Android 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x.
Pobierz i zainstaluj SMS EasyExporter 2.3 for Android bezpośrednio na swoim smartfonie z Androidem:

SMS EasyExporter

SMS EasyExporter for Android to prosta, bezpłatna aplikacja bez reklam, współpracująca z systemem operacyjnym Android 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x.
To jest ikona naszego SMS EasyExporter for Android:

SMS EasyExporter for Android
 

Proszę udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych!
 

? Drugi krok do drukowania wiadomości SMS z Androida

Kiedy darmowa aplikacja SMS EasyExporter for Android zostanie zainstalowana, otwórz ją na swoim smartfonie. Kliknij na SMS easy Exporter for Android ikonę i wybierz opcję Export SMS, Export MMS lub Export all (SMS+MMS) aby przenieść swoje SMSy i/lub MMSy (*.JPG, zdjęcia PNG i animowane GIF) do pliku sms_android.vmsg, mms_android.vmsg lub sms_mms_android.vmsg. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie odpowiedniego katalogu Androida, w którym chcesz zapisać plik.
Twój plik sms_android.vmsg, mms_android.vmsg lub sms_mms_android.vmsg powinien zostać automatycznie zapisany w Twoim smartfonie w katalogu …/storage/emulated/0/, ale to zależy od smartfona i wersji systemu operacyjnego Android.

Proszę udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych!
 

? Trzeci krok do drukowania wiadomości SMS z Androida

Następnie podłącz swojego smartfona z systemem Android 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x do komputera lub laptopa. Aby to zrobić, będziesz potrzebować standardowego kabla USB, który połączy Twoje urządzenie mobilne z komputerem.
Kiedy Twój smartfon zostanie podłączony, znajdź plik sms_android.vmsg, mms_android.vmsg lub sms_mms_android.vmsg i skopiuj go na komputer. Najprawdopodobniej Twój plik znajduje się w katalogu …/storage/emulated/0/ na telefonie lub karcie SD.

Proszę udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych!
 

? Czwarty krok do drukowania wiadomości SMS z Androida

Otwórz stronę internetową SMS EasyReader&Printer na swoim komputerze lub laptopie.
Nasza witryna internetowa i rozwiązanie online najlepiej działają na urządzeniach z dużymi ekranami, takich jak laptopy, komputery i tablety.
Przewiń w dół i kliknij przycisk UPLOAD YOUR SMS FILE z listy po lewej stronie. Następnie prześlij swój plik sms_android.vmsg, mms_android.vmsg lub sms_mms_android.vmsg na stronę internetową z komputera lub bezpośrednio ze swojego smartfona. Najprawdopodobniej Twój plik znajduje się w katalogu …/storage/emulated/0/ na karcie SD lub telefonie.
Teraz Twoje SMSy są przesyłane do bezpłatnego internetowego rozwiązania SMS EasyReader&Printer.

Proszę udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych!
 

? Piąty krok do drukowania wiadomości SMS z Androida

Teraz ciesz się SMS EasyReader&Printer!
Gdy tylko plik sms_android.vmsg, mms_android.vmsg lub sms_mms_android.vmsg zostanie załadowany, historia Twoich konwersacji będzie wyświetlona na środku ekranu. Teraz masz możliwość wyszukiwania SMS-ów na podstawie daty, osoby i tekstu; możesz wybierać, usuwać i drukować wiadomości – wszystkie opcje są wyświetlone w menu po lewej stronie.
Kiedy skończysz, kliknij przycisk FINISH/DELETE SMS. Twoje wiadomości zostaną wtedy usunięte z naszej bazy danych.
Zapewniamy, że nie chcemy przechowywać Twoich wiadomości na naszym serwerze, ponieważ w pełni szanujemy Twoją prywatność.

Proszę udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych!
 

? Ulepsz do SMS EasyReader&Printer SpeedPRO

Za jedyne 9,99 USD możesz teraz ulepszyć do SMS EasyReader&Printer SpeedPRO, aby uzyskać nielimitowany dostęp do wszystkich niesamowitych funkcji.
Porównaj nasze darmowe i płatne rozwiązania internetowe (w tabeli po prawej stronie):
https://sms-vmsg.org/sms-reader-app/free-app/index.php#compare_apps
albo kliknij przycisk poniżej i ulepsz już teraz do SpeedPRO

Ulepsz teraz do
«SpeedPRO»

Koniec:)

Wonder
If you are not familiar with technical and web online apps/solutions, then we can remotely support you. In the price 200 USD you will get from us final PDF file with your SMS text messages chat with indicated phone number.
Contact me please to talk about details
Jacek Lipski
Jacek Lipski, M.Sc.

Kilka krótkich historii z życia prywatnego i biznesowego ludzi, którzy musieli przekazać wydrukowane wiadomości do sądu lub na policję.

Jak moge wydrukować konwersację tekstową?

Wiadomości tekstowe stały się bardzo ważną częścią naszego życia. Według raportu opublikowanego przez światowej sławy magazyn Forbes, odnotowano, że co minutę, z całego świata wysyłanych jest około 16 milionów wiadomości SMS. Wraz z rosnącą popularnością wiadomości tekstowych, stały się one sposobem prowadzenia ważnych konwersacji, zarówno osobistych, jak i oficjalnych. Przykładowo, jedziesz do pracy samochodem i dzwoni do Ciebie Twój szef, ale z oczywistych powodów, nie możesz odebrać telefonu, więc najlepszym rozwiązaniem jest odpowiedź za pomocą SMS-a.
W sytuacji, gdy nie czujesz się dobrze lub nie masz nastroju na rozmowę telefoniczną, nadal możesz prowadzić konwersację poprzez SMSy. Z wielu oficjalnych powodów, takich jak bankowość, zakupy online, czy jakakolwiek inna usługa, jesteśmy skontaktowani przez SMS, co jest poufne i ważne. Więc wiadomości SMS są nadal istotne.

Jak mogę wydrukować wiadomości tekstowe SMS?

Drukowanie SMS z Androida

Jak wydrukować SMSy z Androida w 4 prostych krokach? Krok ? Pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie darmową aplikację SMS EasyExporter for Android OS

Wielu użytkowników smartfonów Android z całego świata wyraziło chęć wydrukowania SMS-ów z Androida. Ale dlaczego? Wynika to z tego, że mogłeś mieć bardzo intymną rozmowę z ukochaną osobą za pośrednictwem wiadomości tekstowych, ale może właśnie teraz stoisz wobec legalnej bitwy przeciwko tej osobie, więc teraz możesz mieć ważne SMSy, które musisz pokazać przed ławą przysięgłych. Jednak nie możesz po prostu wziąć swojego telefonu do sądu i przewijać tysięcy wiadomości. Musisz przedstawić dowody w wersji papierowej. Wiadomości SMS zawierają również ogromną ilość poufnych informacji, takich jak powiadomienia bankowe. Teraz przypuśćmy, że spotkałeś się z przygnębiającym oszustwem bankowym. Co robisz? Musisz złożyć skargę, a do tego możesz potrzebować wydruków tych SMS-ów.
Przepisywanie SMS-ów lub robienie zrzutów ekranu nie jest łatwą ani wykonalną opcją, dlatego wydrukowanie wiadomości jest jedynym dobrym wyborem, który może Cię uratować. Niestety, smartfony z Androidem nie mają opcji drukowania wiadomości tekstowych, ale możesz to zrobić przy pomocy dobrej aplikacji. Przyjrzyjmy się teraz z życia wziętym scenariuszom, w których drukowanie SMS-ów okazało się bardzo ważne. Tutaj znajdziesz bardziej szczegółowe infromacje na temat wiadomości SMS.

Jak mogę wydrukować wiadomości tekstowe z telefonu?

W zeszłym roku dostałem telefon od mojego przyjaciela, który szukał sposobu drukowania SMS-ów z Androida. Kilka lat temu spotkał dziewczynę na imprezie i okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Mieli ten sam gust w jedzeniu, lubili podobne gatunki muzyki i filmów, mieszkali też bardzo blisko siebie. Wymienili się numerami i wkrótce zaczęli rozmawiać ze sobą całymi dniami poprzez SMSy. W ciągu następnych kilku dni, wymienili między sobą wiele wiadomości i poszli na kilka randek. W końcu zakochali się i postanowili wziąć ślub. Pobrali się, przeprowadzili do innego miasta i wszystko było w porządku. Ale po kilku latach małżeństwa, wszystko zaczęło się sypać i mój przyjaciel odkrył, że jego żona go zdradzała z jednym z jej kolegów z pracy. W związku z tym wdali się w wielką kłótnię, która ostatecznie przerodziła się w legalną walkę o rozwód. Jego żona złożyła wiele nieprawdziwych zeznań, nazywając go oszustem i oskarżyła go o zdradę. Sprawa okazała się być bardzo nieprzyjemna i mój przyjaciel musiał się obronić i przedstawić te wszystkie SMSy przed sędzią.

Jak pobrać i drukować wiadomości tekstowe SMS?

Pewnego dnia rozmawiałem z jedną z moich najstarszych przyjaciółek, która chodziła ze mną wcześniej do szkoły i długo nie byliśmy w kontakcie. Postanowiliśmy nadrobić ten czas. Podczas ogólnej rozmowy natknęliśmy się na problem, z którym zmagał się jej brat kilka dni wcześniej. Jej brat był wówczas potencjalnym studentem college’u i złożył wniosek o dowód tożsamości dla studentów pochodzących ze słabych finansowo rodzin. Oficer okręgowy jego regionu zgodził się na to i wysłał wiadomość potwierdzającą. Następnie jej brat musiał przedstawić pisemną zgodę w celu uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, ale niestety urzędnik udał się w podróż służbową. Jedynymi dowodami jakie mu pozostały były SMSy. Dlatego desperacko potrzebował znaleźć sposób na wydrukowanie SMS-ów z Androida, ponieważ wiedział, że przepisywanie tych wiadomości albo robienie zrzutów ekranu nie będzie skuteczne.

Jak wydrukować konwersację tekstową?

Drukowanie SMS z Androida

Jak wydrukować SMSy z Androida w 4 prostych krokach? Krok ? Podłącz swój smartfon do komputera lub laptopa standardowym kablem USB

Teraz chciałbym się podzielić niedawnym incydentem, z którym musiałem się zmierzyć. Pewnego popołudnia ktoś zadzwonił do mojej cioci na jej numer. To był kompletnie nieznany numer, a moja ciocia jest starszą i niezbyt obeznaną technologicznie osobą. Zadzwoniono do niej z niewykrywalnego numeru i było to połączenie z oprogramowaniem online, niewymagające karty SIM. Głos dzwoniącego był głosem młodego mężczyzny, który powiedział mojej cioci, że dzwoni z banku, aby przekazać jej informacje o nowej polityce banku. Dzwoniący sfałszował jakiś nowy program uruchomiony przez bank, który miał im zapewniać wyższe stopy procentowe. Oszukał moją ciocię, aby ujawniła numer swojej karty debetowej wraz z kodem CVV, a także wziął od niej potwierdzające jednorazowe hasło. W ciągu kilku minut jej konto zostało obciążone ogromną kwotą 30,000 USD. Musieliśmy więc skontaktować się z lokalną policją i pracownikami banku, dlatego potrzebowaliśmy wydrukować wszystkie te SMSy. Istnieje możliwość zrobienia zrzutów ekranu i wydrukowania ich, ale nie zawsze jest to do przyjęcia.

Jak drukować SMSy z Androida?

Szukaliśmy sposobów na wydrukowanie SMS-ów z Androida. W dzisiejszych czasach duża liczba smartfonów jest produkowana w Chinach, a wiele marek tych smartfonów przechowuje ogromną ilość danych osobowych zebranych od klientów. Tak więc podniesiono już niemałe obawy dotyczące bezpieczeństwa osobistego. Co więcej, z tak wieloma wiadomościami SMS przychodzącymi codziennie z wielu źródeł, po pewnym czasie Twoja przestrzeń dyskowa zostanie zapełniona i będziesz mieć problemy z nowszymi wiadomościami. Dlatego wiele ludzi szuka najbezpieczniejszego sposobu przechowywania wiadomości tekstowych jako kopii zapasowej. Przenoszenie ich na dysk w chmurze jest bardzo powszechną opcją, ale też nie całkowicie bezpieczną. Dyski mogą zostać zhakowane lub narażone na potencjalne naruszenia bezpieczeństwa, dlatego najlepszą i najbezpieczniejszą opcją jest wydrukowanie SMS-ów z Androida.

Jak wydrukować wiadomości tekstowe do sądu?

Niedawno natknąłem się na świetny raport w gazecie. Jak powszechnie wiadomo, w większości firm, według rygorystycznych zasad, osoba ujawniająca poufne tajemnice firmy komuś z zewnątrz może ponieść surowe konsekwencje prawne. Tak więc w renomowanej firmie programistycznej w USA badano opracowanie aplikacji przekształcającej normalne wideo w rozszerzoną rzeczywistość (AR) bez żadnych ulepszeń. Dyrektor generalny tej firmy zatrudnił nowy zespół do pracy nad bardzo poufnym projektem. Zespół projektowy składał się z około 15 osób. Każdej z nich przypisano określoną, ważną rolę do odegrania. Pewnego dnia odbyło się technology expo, w którym wzięło udział kilka innych firm programistycznych, aby zaprezentować swoje nadchodzące projekty. Na tym expo prezes firmy odkrył, że ta sama aplikacja, którą jego firma próbowała zbudować, została już opracowana przez kogoś innego! Oczywiście na początku się załamał i był bardzo rozczarowany, z uwagi na to, że ten pomysł zajął mu tak dużo czasu. Ale po chwili przyszło mu coś na myśl. Przyjrzał się dokładniej tej aplikacji i odkrył, że każda jej funkcja była identyczna jak w jego planowanej aplikacji. Był zszokowany i przyglądając się jeszcze dokładniej, zauważył, iż wszystkie kody również są takie same. Szybko zdał sobie sprawę z tego, że ktoś ujawnił wszystkie poufne informacje. Rozpoczął wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie, ale wciąż pozostawał w tyle.

Wydrukuj wiadomości SMS z Androida

Drukowanie SMS z Androida

Jak wydrukować SMSy z Androida w 4 prostych krokach? Krok ? Przenieś swoje SMSy i/lub MMSy do zewnętrznego pliku ? sms_android.vmsg

Pewnego dnia zorganizował dużą imprezę i zaprosił na nią cały zespół. Zasadą obowiązująca na przyjęciu był zakaz posiadania przy sobie telefonu. Korzystając z tej okazji, prezes firmy przejrzał wszystkie urządzenia i odkrył, że jeden z jego pracowników wysyłał SMSy do prezesa konkurującej marki i ujawniał wszystkie poufne informacje za pomocą SMS-ów! Sprytne, prawda? Wszystko to przerodziło się w wielki proces sądowy, który nadal trwa, ponieważ wiadomości SMS nie zostały jeszcze przedstawione w sądzie.

Jak wydrukować wiadomości tekstowe z Samsunga?

Jak widać, SMSy od dawna są bardzo ważną częścią naszego życia. W dzisiejszych czasach nie zawsze używamy SMS-ów, ponieważ mamy też aplikacje do przesyłania wiadomości. Jednak SMSy nadal mają wiele zalet. Dlaczego więc wiadomości tekstowe wciąż są hitem wśród ogromnej liczby ludzi? Cóż, ponieważ obecnie w wielu państwach nie ma nieograniczonego dostępu do Internetu, szczególnie w słabo rozwiniętych obszarach kraju, dlatego tam wiadomości SMS używa się częściej niż Internetu. Nie w każdym rejonie można uzyskać szybkie łącze internetowe, ale SMSy można wysyłać nawet przy słabym odbiorze z wieży.
Banki, czy handel elektroniczny bardzo polegają na wiadomościach tekstowych, ponieważ często wysyłają Ci powiadomienia za pomocą SMS-ów.
Ludzie w podeszłym wieku nie są zazwyczaj obeznani technologicznie i łatwiej im jest posługiwać się SMS-ami niż aplikacją online. Jak wszyscy wiemy, nie wszyscy mają smartfony Samsung, więc nie mają też Internetu w telefonie, aby uzyskać dostęp do aplikacji do przesyłania wiadomości. Tak więc, jeśli próbujesz skontaktować się z osobą, która nadal używa starego, tradycyjnego telefonu komórkowego, musisz to zrobić za pomocą SMS-ów. Wszystkie te powody sprawiają, że wiadomości tekstowe wciąż są bardzo popularne.

Jak wydrukować wątek tekstowy?

Teraz przejdźmy do tego, jak wydrukować SMSy z Androida.
Przeprowadziliśmy ankietę wśród ogółu społeczeństwa, pytając o najłatwiejszy sposób na wydrukowanie SMS-ów i otrzymaliśmy wiele odpowiedzi. Niektórzy ankietowani powiedzieli, że używają drugiego telefonu, aby zrobić zdjęcia smartfona, na którym są wiadomości tekstowe, a następnie je wydrukować. Ale nie uważamy tego za dobry, ani wygodny sposób, ponieważ możesz nie być w stanie odczytać wiadomości, gdyż mogą one być rozmyte i zniekształcone po zrobieniu zdjęcia ekranu. A ile zdjęć zrobisz? Może być ich dużo, a wiele z nich może być dla Ciebie zbędnych.
Innym sposobem, z którego ludzie korzystają, jest robienie licznych zrzutów ekranu i drukowanie ich. Cóż, to również ma swoje wady. Załóżmy, że otrzymujesz 15 wiadomości SMS, ale nie potrzebujesz wydruku wszystkich z nich, tylko pierwszych dwóch i czwartych od końca, więc po co masz robić zrzut ekranu całości?
Tutaj znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o wątkach tekstowych

Wydrukuj SMSy z Androida

Drukowanie SMS z Androida

Jak wydrukować SMSy z Androida w 4 prostych krokach? Krok ? PRZEŚLIJ plik ze swojego smartfona do SMS EasyReader&Printer i naciśnij PRINT! 🙂

Teraz pokażemy Ci najbardziej skuteczny i profesjonalny sposób na wydrukowanie SMS-ów.
Przedstawiamy Ci SMS EasyReader&Printer, niesamowity program, dzięki któremu drukowanie SMS-ów z Androida staje się niezwykle łatwe. Projektując ten system, wzięto pod uwagę, że najbardziej należy się skupić na łatwości użytkowania, aby każdy, nawet bez posiadania wiedzy technicznej, mógł z niego korzystać. Cały proces drukowania jest niezwykle łatwy i przejrzysty, bez konieczności wykonywania żadnych trudnych czynności. Możesz teraz pomyśleć, jak można zaufać temu oprogramowaniu? Zapewniamy Cię, że możesz mieć całkowitą pewność, że Twoje dane są całkowicie bezpieczne i nie zostaną wystawione na żadne zagrożenia bezpieczeństwa lub programów szpiegowskich. Tym, co odróżnia ten program od innych, jest to, że możesz wybrać, które wiadomości SMS i MMS (*.JPG, zdjęcia PNG i animowane GIF) chcesz wydrukować! Tak, niesamowite prawda?
Możesz drukować wiadomości MMS? Tak, je również możesz wydrukować. Cały proces jest bardzo łatwy i może być ukończony w ciągu kilku minut.

Wydrukuj wiadomości tekstowe SMS z Androida

Zapewniamy Cię, że Twój telefon i dane są bezpieczne. Nie jest wymagana żadna wiedza techniczna. Próbowałeś robić zdjęcia SMS-ów na smartfonie drugim telefonem, robiłeś zrzuty ekranu wiadomości, próbowałeś też przepisywać SMSy lub kopiować je na kopiarce. Wszystkie te sposoby okazały się jednak zawodne lub kosztowne. Ale nie w tym przypadku.
Jeśli przeszukasz Internet, możesz znaleźć kilka aplikacji o podobnym przeznaczeniu, ale nie mogą one być tak niezawodne i mogą utrudniać działanie telefonu lub powodować inne problemy bez uzyskania pożądanego rezultatu. Ale dzięki SMS EasyReader&Printer zawsze masz gwarancję bezpieczeństwa i wydajności. Drukowanie SMS-ów staje się bardzo ważne i konieczne z różnych kwestii prawnych, ponieważ codziennie wysyłana i odbierana jest duża liczba informacji zarówno osobistych, jak i biznesowych. Adwokaci, administratorzy prawni, radcy prawni i asystenci kancelarii prawnych, obecnie regularnie potrzebują, żeby ich klienci przechowywali i drukowali wiadomości tekstowe w celu posiadania kopii dowodów lub przedstawienia ich podczas rozprawy sądowej. Większość z nich bardzo się starała, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie do wykonania tego zadania, lecz za każdym razem kończyło się to niepowodzeniem.
Wypróbuj SMS EasyReader&Printer, ponieważ jest to najlepszy sposób na drukowanie SMS-ów z Androida.


How to print SMS from Android
You can also watch my video on how to print SMSs from Android smartphone?
Please don’t forget to give it a like and share it!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci w szybki i zadowalający sposób przenieść, zapisać i wydrukować Twoje SMSy ze smartfona z Androidem 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x OS na komputer. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś zechciał skomentować funkcjonalność naszej aplikacji.
Dziękuję! 🙂

 

Stronę internetową oraz aplikację SMS EasyReader&Printer najlepiej używać na urządzeniach z dużym ekranem, np. laptopy, tablety lub komputery PC.

Aplikacja SMS EasyReader&Printer obsługuje wszystkie telefony oraz smartfony z systemem operacyjnym Android OS oraz Windows Phone OS » Microsoft Lumia • Nokia Lumia • HTC Desire • HTC One • Samsung Galaxy • Sony Xperia • LG G • LG Nexus • Motorola Moto G • Huawei P • Huawei Honor • Lenovo Vibe • Lenovo A • Acer Liquid • Acer Iconia • Asus Zenfone • Alcatel Flash • Alcatel Idol • Alcatel Pop • Alcatel Pixi • ZTE Blade • ZTE Nubia • ZTE Axon • Gigabyte Gsmart oraz iPhony z systemem operacyjnym iOS » 3G/3GS • 4/4S • 5/5C/5S • 6/6 Plus/6S/6S Plus • 7/7 Plus oraz pozostałe.


 
SMS EasyReader&Printer banner

Categories

Print SMS from Android