SMS EasyReader&Printer

Print SMS from Android

with SMS EasyReader&Printer ver. 11.3
Categories

Jak wydrukować SMSy z telefonu do Sądu lub na Policję? 💬

25.11.20

Jak wydrukować SMSy z telefonu do Sądu lub na Policję? 💬

25.11.20 - 

Jak wydrukować SMS z telefonu do sądu z SMS EasyReader&Printer!

Niniejszy artykuł stanowi tłumaczenie naszej strony głównej sms-vmsg.org
SMS EasyReader&Printer
Na tej stronie internetowej w języku polskim przeczytasz i poznasz wszystkie możliwości naszego rozwiązania internetowego SMS EasyReader&Printer do drukowania wszystkich lub wybranych wiadomości tekstowych SMS oraz MMSów (pliki graficzne *.JPG,PNG oraz GIF) ze wszystkich smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz Windows Phone.

Strona internetowa (tzw. rozwiązanie internetowe) SMS EasyReader&Printer oraz SMS EasyReader&Printer full version są dostępne tylko w języku angielskim. Wszystkie nasze rozwiązania internetowe oraz dedykowana aplikacja SMS EasyExporter for Android zostały stworzone przez naszych polskich programistów.
Na bieżąco monitorujemy systemy operacyjne producentów smartfonów, aplikacje producentów do eksportu SMSów i MMSów ze smartfonów do plików zewnętrznych, analizujemy struktury danych i implementujemy nowe formaty plików do SMS EasyReader&Printer.

SMS EasyReader&PrinterSMS Easy Reader & Printer jest jedynym rozwiązaniem online do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości multimedialnych MMS z plików *.XMLMSGVMSGVMGCSVTXT ze wszystkich telefonów i smartfonów z systemem operacyjnym Android, Windows Phone and iOS. SMS EasyReader&Printer pozwala PRZEGLĄDAĆ • ZARZĄDZAĆ • WYSZUKIWAĆ • WYBIERAĆ • GENEROWAĆ CZAT • ANALIZOWAĆ STATYSTYKI • USUWAĆ SMS|MMSy • USUWAĆ SPAMY • WYSŁAĆ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISYWAĆ i DRUKOWAĆ wszystkie lub wybrane Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (*.JPG,PNG oraz GIF).
SMS EasyReader&Printer full version jest pierwszym na świecie polskim innowacyjnym rozwiązaniem online, które obsługuje wszystkie smartfony!

Mam nadzieję, iż ten artykuł pozwoli Wam na pełne zrozumienie działania pierwszego na świecie rozwiązania do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz MMSów z telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android oraz Windows Phone.

Pamiętaj!
Bezpośrednio na tej stronie nic nie zrobisz, ale w języku polskim przeczytasz i poznasz wszystkie możliwości rozwiązania internetowego SMS EasyReader&Printer oraz SMS EasyReader&Printer full version do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz MMSów ze wszystkich smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz Windows Phone.
Poniżej, w treści samego tłumaczenia, obok zdjęcia ekranu smartfona, najedź kursorem myszy na poszczególne przyciski i przeczytaj opis każdego przycisku. W szybki sposób poznasz funkcjonalność każdego przycisku w SMS EasyReader&Printer
.
Użytkowanie SMS EasyReader&Printer jest bardzo proste!

Ważne!
Jeżeli nie masz jeszcze wyeksportowanych wiadomości tekstowych SMS i/lub MMSów ze swojego smartfona do pliku zewnętrznego (*.XML • MSG • VMSG • VMG), to koniecznie dla swojego systemu operacyjnego przeczytaj część Jak to działa?

Jeżeli masz jakieś sugestie oraz pomysły związane z naszymi rozwiązaniami internetowymi SMS EasyReader&Printer oraz aplikacją SMS EasyExporter for Android, to śmiało napisz do nas maila w języku polskim na adres office@sms-vmsg.org
Dodatkowo, jeżeli masz niesamowite pomysły marketingowe, znasz dobrze język angielski, masz zapał do pracy, jesteś best of the best i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to również możesz napisać do nas wiadomość na ten sam adres email.
Jak wydrukować SMS z telefonu do sądu?
 

Drukowanie SMS z Androida i nie tylko – poznaj zalety tego rozwiązania

SMS EasyReader&Printer to narzędzie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby potencjalnych użytkowników. Drukowanie SMS z Androida, a także innych systemów operacyjnych może wydawać się po prostu zabawą i ciekawostką. To wystarczający powód, aby użyć darmowej wersji oprogramowania i poznać jej możliwości. Tak naprawdę w życiu zdarzają się jednak sytuacje, których drukowanie SMS z Androida okazuje się wręcz niezbędne. Zdrada małżeńska, kradzież firmowych danych, oszustwo finansowe – sprawa jest oczywista, a wina drugiej strony niezaprzeczalna, jednak nie dla sądu. Wydrukowane treści wiadomości tekstowych będą wówczas stanowiły jedyny, ale kluczowy dowód w sprawie.
Drukowanie SMS z Androida i telefonów wyposażonych w inny system operacyjny bywa również jedynym orężem, jakim dysponują rodzice, którzy przypuszczają, że ich dziecko wpadło w kłopoty lub stało się ofiarą przemocy ze strony rówieśników. Wierzymy, że stworzone przez nas narzędzie SMS EasyReader&Printer oraz jego płatna, wyposażona w dodatkowe funkcje wersja SMS EasyReader&Printer full version mogą w przyszłości pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu! Poznaj zasady działania aplikacji.

Pierwszy krok – Jak zgrać SMS z telefonu na komputer?

Zanim przejdziemy do drukowania wiadomości SMS, muszą one znaleźć się na dysku komputera. Tylko z pozoru stanowi to łatwe zadanie. Na wielu forach i grupach tematycznych regularnie pojawia się pytanie, jak zgrać SMS z telefonu na komputer. Jest dość zadziwiające, że producenci nowoczesnych smartfonów wyposażonych w wiele interesujących funkcji, wciąż nie pomyśleli o udostępnieniu takiej możliwości.
Użytkownicy narzędzia SMS EasyReader&Printer mają jednak do dyspozycji prosty sposób, aby tego dokonać. Stworzyliśmy bowiem prostą aplikację SMS EasyExporter for Android, którą każdy może z łatwością pobrać ze strony naszego projektu – SMS EasyReader&Printer. Narzędzie jest oczywiście darmowe, a w dodatku całkowicie pozbawione reklam. Służy wyłącznie do tego, by użytkownicy SMS EasyReader&Printer mogli wgrać treść swoich wiadomości online, a następnie cieszyć się ze wszystkich funkcji, w jakie wyposażone jest nasze narzędzie.
SMS EasyExporter for Android eksportuje dane z telefonu jako plik w formacie odczytywanym przez SMS EasyReader&Printer. Pragniesz dowiedzieć się, jak zgrać SMS z telefonu na komputer, a następnie przeglądać wiadomości i je wydrukować? Zapraszamy do kolejnego kroku!

Drukowanie SMS z telefonu Android – eksportowanie plików

To jest krótkie podsumowanie o tym, jak przenieść i wydrukować wszystkie lub wybrane wiadomości SMS i MMS (*.JPG, zdjęcia PNG i animowane GIF) z dowolnego smartfona z Androidem w kilku prostych krokach:

1  Pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie darmową aplikację SMS EasyExporter for Android OS.
2  Przenieś swoje SMSy i/lub MMSy do zewnętrznego pliku ▷ sms_android.vmsg.
3  Uruchom witrynę internetową SMS EasyReader&Printerhttps://sms-vmsg.org.
4  Podłącz swój smartfon do komputera lub laptopa za pomocą standardowego kabla USB.
5  PRZEŚLIJ plik ze swojego smartfona do SMS EasyReader&Printer.

Zanim drukowanie SMS z telefonu Android będzie możliwe, należy eksportować wiadomości na dysk twardy komputera. Po zainstalowaniu SMS EasyExporter for Android uruchom aplikację na swoim smartfonie. Jest ona bardzo prosta w obsłudze i wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję. Dostępne wybory to eksport wiadomości SMS, eksport wiadomości MMS lub eksport wszystkich wiadomości. W przypadku wiadomości MMS aplikacja uwzględni popularne formaty graficzne, takie jak JPG, PNG, a nawet animowane pliki GIF.
Nasze narzędzie to nie tylko drukowanie SMS z telefonu Android, ale także przesyłanych przez użytkowników fotografii, co niekiedy bywa bardzo istotne w sprawach sądowych, jak również przy archiwizowaniu wiadomości w celach prywatnych, na wypadek awarii telefonu. Dane zostaną zapisane w pliku, w formacie VMSG, który jest czytelny dla naszego narzędzia, ale nie da się go otworzyć w żaden inny sposób. Lokalizacja pliku zależy od Twojej wersji Androida. Po podłączeniu smartfona do komputera w razie potrzeby łatwo wyszukasz plik po nazwie lub formacie i zapiszesz na swoim twardym dysku.

Jak wydrukować SMS Android? Zaczynamy od importu danych

Zanim dowiesz się, jak wydrukować SMS Android, przejdź do narzędzia SMS EasyReader&Printer. To bardzo wygodne rozwiązanie online, które znajdziesz na naszej stronie głównej – SMS EasyReader&Printer. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, a interfejs graficzny pozwala łatwo zrozumieć obsługę. Teraz musisz importować swoje dane zapisane w pliku VMSG do narzędzia SMS EasyReader&Printer. W tym celu wybierz opcję UPLOAD YOUR SMS FILE.
Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych. Nie są one w żaden sposób archiwizowane, a natychmiast po zakończeniu przez Ciebie pracy z wiadomościami zostaną skasowane nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Nie istnieje więc możliwość ich kradzieży. Sposób eksportu i późniejszego importu danych dotyczy systemu Android. Jeśli Twój smartfon posiada inny system operacyjny, również możesz wydrukować treść swoich wiadomości tekstowych postępując w nieco inny sposób, co także przedstawiliśmy na stronie głównej – SMS EasyReader&Printer. SMS EasyReader&Printer obsługuje również telefony z systemem Windows Phone oraz iOS.

Jak wydrukować SMS z telefonu Android?

Skupmy się jednak na tym, jak wydrukować SMS z telefonu Android. Większość smartfonów jest wyposażona właśnie w ten system operacyjny lub oparte o niego nakładki. Zresztą po imporcie odpowiedniego pliku postępowanie z danymi wygląda identycznie w przypadku wszystkich systemów operacyjnych. Jak wydrukować SMS z telefonu Android lub innego telefonu? Dane załadowane do narzędzia SMS EasyReader&Printer można z łatwością przeglądać. Odpowiednie treści wyszukujemy po tekście, albo numerze telefonu nadawcy. Możliwe jest także sprawdzenie korespondencji na podstawie wybranej daty.
Gdy znajdziesz już informacje, które Cię interesują ich drukowanie odbywa się za pomocą jednego przycisku PRINT SMS|MMS. Następnie w dodatkowym okienku wybierzesz właściwości drukowania, podobnie jak w przypadku drukowania tradycyjnych dokumentów. Jeśli Twoja drukarka jest gotowa do działania i skonfigurowana, przystąp do dzieła. Treści wiadomości SMS wydrukują się w bardzo przystępnej i czytelnej formie.
Po zakończeniu pracy na interfejsie znajdującym się po prawej stronie wciśnij przycisk FINISH/DELETE SMS. To wszystko!

Jak drukować SMS z komórki? Co jeszcze oferuje aplikacja?

Teraz wiesz już, jak drukować SMS z komórki. Aplikacja jest naprawdę prosta w obsłudze, ale poza drukowaniem wiadomości SMS oferuje dodatkowe funkcje, również w swojej podstawowej i rozszerzonej wersji. Używając narzędzia SMS EasyReader&Printer możesz oczywiście komfortowo przeglądać wiadomości, jak już zostało wspomniane na podstawie ich treści, nadawcy oraz daty, ale to nie wszystko.
Interfejs znajdujący się po lewej oraz prawej stronie aplikacji pozwala na zapisanie pliku, a także kasowanie niektórych wiadomości, w tym poprzez osobną opcję – kasowanie wiadomości spam, dzięki czemu przeglądanie treści staje się jeszcze bardziej czytelne.
Ciekawą opcję stanowią także statystyki dotyczące SMS-ów. Dzięki nim dowiesz się wiele na temat rozłożenia wiadomości w czasie, częstotliwości konwersacji z określonymi numerami telefonów, stosunku wiadomości wysłanych do odebranych i nie tylko. Wybrane wiadomości możesz wysłać na wskazany przez Ciebie adres e-mail, ale tylko w wersji płatnej SMS EasyReader&Printer full version.

Jak wydrukować wiadomości z telefonu jeszcze wygodniej wraz z multimediami?

Wielu użytkowników narzędzia SMS EasyReader&Printer zastanawiało się, jak wydrukować wiadomości z telefonu w jeszcze wygodniejszy sposób i poszukiwało dodatkowych funkcji. Z myślą o nich stworzyliśmy innowacyjną aplikację online SMS EasyReader&Printer full version. Dostęp do niego jest możliwy za symboliczną opłatą, a w zamian za nią użytkownik otrzymuje szereg dodatkowych opcji.
Aplikacja SMS EasyReader&Printer full version działa jeszcze szybciej. Ponadto oprócz wiadomości SMS, obsługuje także wiadomości MMS z plikami graficznymi i pozwala na ich drukowanie. Ta wersja umożliwia korzystanie z największych plików, nawet do 20Mb. Przeglądane wiadomości mogą zostać zapisane w bardziej popularnych formatach, które da się odczytać bez udziału aplikacji. Ekran aplikacji jest większy, a przez to bardziej czytelny, A to tylko część udogodnień, z którymi w pełni można się zapoznać na stronie głównej – SMS EasyReader&Printer. Gorąco wierzymy, że teraz doskonale wiesz już jak wydrukować wiadomości z telefonu, a nasza aplikacja pomoże Ci w rozwiązaniu ważnych problemów.
 

SMS EasyReader&PrinterSMS Easy Reader & Printer jest jedynym rozwiązaniem online do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości multimedialnych MMS z plików *.XMLMSGVMSGVMGCSVTXT ze wszystkich telefonów i smartfonów z systemem operacyjnym Android, Windows Phone and iOS. SMS EasyReader&Printer pozwala PRZEGLĄDAĆ • ZARZĄDZAĆ • WYSZUKIWAĆ • WYBIERAĆ • GENEROWAĆ CZAT • ANALIZOWAĆ STATYSTYKI • USUWAĆ SMS|MMSy • USUWAĆ SPAMY • WYSŁAĆ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISYWAĆ i DRUKOWAĆ wszystkie lub wybrane Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (*.JPG,PNG oraz GIF).
SMS EasyReader&Printer full version jest pierwszym na świecie polskim innowacyjnym rozwiązaniem online, które obsługuje wszystkie smartfony!


 

Poniżej tłumaczenie strony głównej sms-vmsg.org

 
Poniżej tłumaczenie strony głównej SMS EasyReader&Printer z języka angielskiego na język polski:

Print SMS from Android

with SMS EasyReader&Printer ver. 12.4

SMS EasyReader&Printer
Pierwsza na świecie aplikacja online!

Rozwiązanie internetowe SMS EasyReader&Printer odczytuje wszystkie pliki *.XML MSG VMSG VMG i pozwala drukować wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy ze wszystkich smartfonów Microsoft Lumia Nokia Lumia HTC Samsung Sony LG Motorola Huawei Lenovo Acer Asus Alcatel ZTE Gibabyte z systemem operacyjnym Android oraz Windows Phone.

Teraz w prosty i szybki sposób możesz wydrukować swoje wszystkie lub wybrane wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (pliki *.JPG,PNG oraz GIF).
Możesz również wygenerować i wydrukować czat pomiędzy Twoim numerem telefonu, a dowolnym rozmówcą, sprawdzić statystyki odebranych i wysłanych SMSów oraz w szybki sposób usunąć wszystkie potencjalne niechciane wiadomości SPAM ze swojej skrzynki odbiorczej.

Główna strona internetowa sms-vmsg.org oraz sama aplikacja SMS EasyReader&Printer najlepiej działa na laptopach lub komputerach stacjonarnych PC posiadających duży wyświetlacz.
Strona sms-vmsg.org nie działa na smartfonach.

Jak to działa?

SMS EasyReader&Printer obsługuje: Android, Windows Phone, iOS

ANDROIDWINDOWS PHONEIOS

Jak to działa?

ANDROID

ANDROID

Eksportuj wiadomości tekstowe SMS i/lub MMSy do pliku sms_android.vmsg przy użyciu naszej darmowej aplikacji SMS EasyExporter dla smartfonów z systemem Android OS.

Pobierz i zainstaluj aplikację bezpośrednio na Twoim smartfonie:

SMS EasyExporter działa na każdym smartfonie z systemem Android 4.x • 5.x • 6.x • 7.x • 8.x • 9.x • 10.x OS.

Potrzebujesz pomocy?

Na naszym blogu znajdziesz szczegółową instrukcję.

Jeżeli masz już plik sms_android.vmsg, to przejdź do kolejnego kroku:
PODŁĄCZ oraz WGRAJ PLIK.

WINDOWS PHONE

WINDOWS PHONE

W zależności od Twojego smartfona oraz systemu Microsoft Windows Phone, masz dwie możliwości transferu SMSów oraz MMSów do pliku zewnętrznego:

Eksport wiadomości tekstowych SMS do pliku *.msg przy użyciu standardowej aplikacji:

Eksport wiadomości tekstowych SMS tylko na kartę SD do pliku *.vmsg przy użyciu standardowej aplikacji:

Potrzebujesz pomocy?

Na naszym blogu znajdziesz szczegółową instrukcję.

Jeżeli masz już plik *.msg lub *.vmsg, to przejdź do kolejnego kroku:
PODŁĄCZ oraz WGRAJ PLIK.

CONNECT USB

PODŁĄCZ

telefon do komputera PC lub laptopa

W tym celu użyj standardowego kabla USB/mikro-USB.
Pozwoli Ci to przeglądać oraz pobrać dane zapisane w pamięci karty SD Twojego smartfona.

CONNECT USB

WGRAJ PLIK

XML•MSG•VMSG•VMG•CSV•TXT do aplikacji SMS EasyReader&Printer

W pamięci karty SD Twojego smartfona odszukaj swój plik z SMSami.
W zależności od systemu operacyjnego smartfona, Twój plik może mieć różną nazwę i zostanie zapisany w pamięci karty SD:
sms_android.vmsg prawdopodobnie w katalogu …/storage/emulated/0/
lub
sms.vmsg zapisany w katalogu /backup/Data/….

Następnie wgraj plik sms_android.vmsg, sms.vmsg lub każdy inny w formacie (*.XML,MSG,VMSG,VMG,CSV,TXT) do aplikacji SMS EasyReader&Printer przy użyciu przycisku [UPLOAD YOUR SMS FILE].

ZARZĄDZAJ swoimi wiadomościami SMS przy pomocy SMS EasyReader&Printer

ZARZĄDZAJ swoimi wiadomościami SMS przy pomocy SMS Easy Reader&Printer

PRZEGLĄDAJ • ZARZĄDZAJ • WYSZUKUJ • WYBIERAJ • GENERUJ CZAT • ANALIZUJ STATYSTYKI • USUWAJ SMS|MMSy • USUWAJ SPAMY • WYSYŁAJ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISUJ • DRUKUJ przy użyciu przycisków funkcyjnych dostępnych po lewej oraz prawej stronie ekranu smartfona.

DRUKUJ wiadomości tekstowe SMS przy użyciu SMS EasyReader&Printer

DRUKUJ wiadomości tekstowe SMS przy użyciu SMS Easy Reader&Printer

Teraz w szybki i prosty sposób możesz wydrukować swoje wszystkie lub wybrane wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy przy użyciu przycisku [PRINT SMS|MMS] w wersji SMS EasyReader&Printer full version.

ZAKOŃCZ ZADANIE i samodzielnie usuń swoje SMSy z systemu

ZAKOŃCZ ZADANIE i samodzielnie usuń swoje SMSy z systemu

Pamiętaj, że my nie chcemy gromadzić Twoich wiadomości tekstowych SMS oraz MMSów, zatem po zakończonej pracy koniecznie usuń swoje SMSy z systemu wciskając przycisk [FINISH ❖ DELETE SMS]

SpeedPRO kup dostęp do wersji SpeedPRO

SMS Easy Reader&Printer full version – kup dostęp do wersji pełnej

Jeżeli potrzebujesz więcej funkcjonalności, to zakup dostęp do wersji pełnej.
Tabelę porównawczą (wersja limited vs full) znajdziesz na stronie głównej sms-vmsg.org, obok ekranu smartfona, po prawej stronie.
Dziękujemy 🙂

Telefony / smartfony

SMS EasyReader&Printer obsługuje wszystkie telefony i smartfony » Microsoft Lumia • Nokia Lumia • HTC Desire • HTC One • Samsung Galaxy • Sony Xperia • LG G • LG Nexus • Motorola Moto G • Huawei P • Huawei Honor • Lenovo Vibe • Lenovo A • Acer Liquid • Acer Iconia • Asus Zenfone • Alcatel Flash • Alcatel Idol • Alcatel Pop • Alcatel Pixi • ZTE Blade • ZTE Nubia • ZTE Axon • Gigabyte Gsmart z systemem operacyjnym Android, Windows Phone oraz iPhony » 3G/3GS • 4/4S • 5/5C/5S • 6/6 Plus/6S/6S Plus • 7/7 Plus z systemem operacyjnym iOS.

Wersja Limited / wersja Full

Użytkowanie rozwiązania internetowego SMS EasyReader&Printer jest bezpłatne. Drukowanie SMS|MMSów, wysyłanie SMS|MMSów na maila jest płatne.

Tabelę porównawczą (wersja limited vs full) znajdziesz na stronie głównej sms-vmsg.org, obok ekranu smartfona, po prawej stronie

Potrzebujesz dowodów do sądu lub na policję?

Rozwodzisz się? Podejrzewasz, że mąż lub żona Ciebie zdradza? Może jesteś ofiarą stalkingu?

Teraz w prosty i szybki sposób możesz wydrukować swoje wszystkie lub wybrane wiadomości tekstowe SMS oraz wiadomości multimedialne MMS i przedstawić drukowane dowody do Sądu lub na Policję.
Możesz również wygenerować czat z rozmowy lub wysłać wszystkie lub wybrane SMSy oraz MMSy na swojego maila.

Polityka bezpieczeństwa

Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy są bezpieczne i widoczne tylko dla Ciebie!

Nie chcemy gromadzić Twoich wiadomości tekstowych SMS oraz MMSów, zatem po zakończonej pracy koniecznie usuń swoje SMSy z systemu wciskając przycisk [FINISH ❖ DELETE SMS].


 

Stronę internetową oraz aplikację SMS EasyReader&Printer najlepiej używać na urządzeniach z dużym ekranem, np. laptopy, tablety lub komputery PC.

Aplikacja SMS EasyReader&Printer obsługuje wszystkie telefony oraz smartfony z systemem operacyjnym Android OS oraz Windows Phone OS » Microsoft Lumia • Nokia Lumia • HTC Desire • HTC One • Samsung Galaxy • Sony Xperia • LG G • LG Nexus • Motorola Moto G • Huawei P • Huawei Honor • Lenovo Vibe • Lenovo A • Acer Liquid • Acer Iconia • Asus Zenfone • Alcatel Flash • Alcatel Idol • Alcatel Pop • Alcatel Pixi • ZTE Blade • ZTE Nubia • ZTE Axon • Gigabyte Gsmart oraz iPhony z systemem operacyjnym iOS » 3G/3GS • 4/4S • 5/5C/5S • 6/6 Plus/6S/6S Plus • 7/7 Plus oraz pozostałe.


 
SMS EasyReader&Printer banner

Categories

Print SMS from Android