SMS EasyReader&Printer

Print SMS from Android

with SMS EasyReader&Printer ver. 11.3
Categories

Jak wydrukować wiadomości tekstowe SMS z iPhone?

08.10.20

Jak wydrukować wiadomości tekstowe SMS z iPhone?

08.10.20 - 

Jak wydrukować wiadomości tekstowe SMS z iPhone?

W tym artykule podpowiem Wam jak pobrać i drukować wiadomości tekstowe SMS ze wszystkich telefonów iPhone (3G/3GS, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6 Plus/6S/6S Plus, 7/7 Plus) i wskażę nasze autorskie rozwiązanie SMS EasyReader&Printer, które pozwoli Wam w szybki i łatwy sposób wydrukować wszystkie lub wybrane wiadomości SMS z Twojego telefonu.

SMS EasyReader&PrinterSMS Easy Reader & Printer jest jedynym rozwiązaniem online do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości multimedialnych MMS z plików *.XMLMSGVMSGVMGCSVTXT ze wszystkich telefonów i smartfonów z systemem operacyjnym Android, Windows Phone and iOS. SMS EasyReader&Printer pozwala PRZEGLĄDAĆ • ZARZĄDZAĆ • WYSZUKIWAĆ • WYBIERAĆ • GENEROWAĆ CZAT • ANALIZOWAĆ STATYSTYKI • USUWAĆ SMS|MMSy • USUWAĆ SPAMY • WYSŁAĆ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISYWAĆ i DRUKOWAĆ wszystkie lub wybrane Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (*.JPG,PNG oraz GIF).
SMS EasyReader&Printer full version jest pierwszym na świecie polskim innowacyjnym rozwiązaniem online, które obsługuje wszystkie smartfony!

Wszystkie nasze aplikacje SMS EasyReader&Printer, SMS EasyExporter for iOS, SMS EasyExporter for Android oraz płatne rozwiązanie SMS EasyReader&Printer full version są dostępne w języku angielskim. Zostały stworzone przez polskich programistów 🙂

1  Krok pierwszy ► drukowanie wiadomości SMS z iPhona

Na stronie głównej sms-vmsg.org, w sekcji How does it work? pobierz za darmo nasz program SMS EasyExporter for iOS dla komputerów PC z systemem operacyjnym Microsoft Windows (32 lub 64bit). Program SMS EasyExporter for iOS powala eksportować SMSy ze wszystkich smartfonów iPhone (3G/3GS, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6 Plus/6S/6S Plus, 7/7 Plus) i zapisać wszystkie wiadomości tekstowe SMS na Twoim komputerze PC do pliku zewnętrznego sms_iphone.vmsg.
Możesz również bezpłatnie pobrać odpowiednią dla Twojego komputera wersję programu SMS EasyExporter for iOS (standardowa lub pełna) używając poniższych linków:

Jeżeli masz już zainstalowane środowisko instalacyjne Apple (iTunes) na Twoim komputerze PC, to wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz program SMS EasyExporter for iOS w wersji standardowej (dla systemów Microsoft Windows 32/64bit):

Jeżeli nie wiesz lub nie masz zainstalowanego środowiska instalacyjnego Apple (iTunes) na Twoim komputerze PC, to pobierz i zainstaluj pełną wersję programu SMS EasyExporter for iOS (dla systemu Microsoft Windows 64bit):

lub pobierz i zainstaluj SMS EasyExporter for iOS (dla systemu Microsoft Windows 32bit):

Jeżeli nie wiesz jaki typ systemu operacyjnego Microsoft Windows (32 czy 60 bit) jest zainstalowany na Twoim komputerze, to sprawdź klikając na Start w systemie Microsoft Windows, następnie kliknij prawy przycisk myszki na Komputer i z menu kontekstowego wybierz Właściwości.

Minimalne wymagania dla programu SMS EasyExporter for iOS:
Microsoft Windows 7 lub wyższa wersja, 500Mb RAM, 2GHz CPU.

2  Krok drugi ► instalacja programu SMS Easy Exporter for iOS

Zainstaluj program SMS EasyExporter for iOS na komputerze PC lub laptopie z systemem operacyjnym Microsoft Windows 7 lub dowolnym wyższym.

3  Krok trzeci ► podłączanie telefonu do komputera PC

Podłącz swojego iPhona do komputera PC lub laptopa przy użyciu standardowego przewodu USB.
W przypadku gdy system operacyjny Microsoft Windows nie wykryje lub nie rozpozna Twojego urządzenia z systemem iOS, to wsparcie techniczne w języku angielskim znajdziesz na stronie Apple w sekcji If you use a Windows PC.

4  Krok czwarty ► eksportowanie wiadomości SMS z iPhona

Uruchom program SMS EasyExporter for iOS.
Jeżeli Twój telefon iPhone zostanie rozpoznany przez system operacyjny Microsoft Windows i połączony z komputerem PC lub laptopem, to w programie SMS EasyExporter for iOS zobaczysz poniższy ekran i przycisk Transfer all SMSes to your PC.

SMS EasyExporter for iOS

Naciśnij przycisk Transfer all SMSes to your PC i poczekaj do momentu aż program SMS EasyExporter for iOS pobierze wszystkie wiadomości tekstowe SMS z pamięci iPhona do pliku zewnętrznego sms_iphone.vmsg. Następnie zapisz plik sms_iphone.vmsg najlepiej na pulpicie systemu Microsoft Windows lub w dowolnej lokalizacji.
Zamknij program SMS EasyExporter for iOS.

5  Ostatni krok ► drukowanie wiadomości tekstowych z iPhona

Uruchom stronę SMS EasyReader&Printer i przy użyciu przycisku UPLOAD YOUR SMS FILE wgraj z puliptu lub innej lokalizacji swój plik sms_iphone.vmsg.

Enjoy! 🙂
Podziej się proszę stroną w Twoich mediach społecznościowych.
 
Poniżej znajdują się różne zapytania z Google oraz pozostałe informacje dotyczące pobierania, zapisywania oraz drukowania wiadomości tekstowych SMS z telefonów iPhone:

Drukowanie SMS z iPhone

Na naszej stronie głównej https://sms-vmsg.org znajdziesz komplet narzędzi, dzięki którym można eksportować wiadomości tekstowe SMS na dysk komputera, a następnie je odczytać i drukować. Aplikacja SMS EasyReader&Printer działa na wszystkich smartfonach iPhone z systemem operacyjnym iOS. Aby eksportować wiadomości tekstowe zawarte w trudnych do odczytania plikach *.vmsg/vmg wystarczy pobrać darmowe narzędzie SMS EasyExporter for iOS dostępne na stronie głównej w wersji uwzgledniającej posiadanie środowiska iTunes firmy Apple lub jego brak. Drukowanie SMS-ów lub przechowywanie ich na dysku to idealny sposób na zabezpieczenie się przed ewentualną utratą cennych treści konwersacji.

Drukowanie z telefonu iPhone na drukarce

Wielu użytkowników telefonów iPhone zastanawia się w jaki sposób eksportować wiadomości tekstowe na dysk komputera, a następnie drukować je na własnej drukarce. Telefony i smartfony wyposażone w system operacyjny iOS zapisują konwersacje w formacie plików, których nie da się otworzyć bezpośrednio z komputera PC, a następnie eksportować do formatu pozwalającego na ich drukowanie. Z pomocą przychodzi w pełni darmowa i niezwykle funkcjonalna aplikacja SMS EasyExporter for iOS. Wszystkie informacje, w jaki sposób drukować treść wiadomości SMS z telefonów iPhone wraz z narzędziami znajdują się na naszej stronie głównej SMS EasyReader&Printer. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i stanowi gwarancję bezpiecznego zarchiwizowania naszych konwersacji SMS.

Jak odczytać SMSy z iPhone na komputerze?

Odczytywanie wiadomości SMS z telefonów iPhone wyposażonych w iOS jest możliwe dzięki aplikacji SMS EasyExporter for iOS. Cały proces potrwa wówczas kilka minut niezależnie od tego czy posiadamy komputer lub laptop z systemem Microsoft Windows 32, czy 64-bitowym. Dzięki wspomnianemu narzędziu – SMS EasyExporter for iOS nasze wiadomości tekstowe, podobnie jak multimedialne możemy w prosty sposób importować na dysk twardy komputera. Następnie darmowe narzędzie pozwala eksportować je do plików, które umożliwiają ich odczytanie poprzez PC. Pliki zapisane w typowych formatach, takich jak TXT lub PDF możemy ponadto bez problemu drukować, aby zapewnić ich archiwizację na wypadek przypadkowej straty danych na urządzeniach mobilnych. Szczegółowe informacje na temat tego narzędzia informatycznego, instrukcja obsługi oraz aplikacja SMS EasyExporter for iOS do pobrania znajdują się na naszej stronie głównej SMS EasyReader&Printer.
 


 

Jak odczytywać SMS na PC z iPhone?

Aby importować wiadomości tekstowe SMS z iPhone z systemem iOS na dysk komputera i następnie je odczytać wymagana jest dedykowana temu rozwiązaniu aplikacja SMS EasyReader&Printer. Wiadomości tekstowe SMS i multimedialne zapisują się w formacie pliku *.vmsg/vmg niemożliwym do edycji bezpośrednio z edytorów tekstu dostępnych na PC. Narzędzie, dzięki któremu możemy w prosty sposób szybko eksportować wspomniane pliki na dysk, a następnie je przeglądać, zapisywać w wygodnym formacie, a nawet drukować dostępne jest na stronie https://sms-vmsg.org wraz z wyczerpującą instrukcją obsługi. Dla wszystkich komputerów z systemem Microsoft Windows 7 lub nowszym z zainstalowanym środowiskiem iTunes firmy Apple wystarczy kompaktowa wersja aplikacji SMS EasyReader&Printer. Na komputerach PC oraz laptopach bez iTunes należy zainstalować wersję pełną.

Jak wydrukować SMS z iPhone?

Przechowywanie konwersacji SMS-owej w formie drukowanej jest bardzo wygodne i bezpieczne. Wiadomości SMS nie da się jednak drukować bezpośrednio z telefonów iPhone po podłączeniu ich do komputera lub laptopa, ponieważ w systemie iOS zapisują się one jako pliki, których nie odczytuje żaden edytor tekstu. Instalując aplikację SMS EasyReader&Printer, która pozwala importować lub eksportować wiadomości tekstowe na dysk komputera zyskujemy jednak możliwość ich drukowania, a także zapisywania w wygodnych formatach tekstowych. Po zainstalowaniu aplikacji dostępnej pod adresem https://sms-vmsg.org i podłączeniu smartfona do komputera możemy dokonać tego przy pomocy jednego przycisku. Szczegółowa instrukcja oraz opis innych ciekawych funkcjonalności tej aplikacji dostępne są na stronie //sms-vmsg.org.

Jak wydrukować SMSy z iPhone 5?

Smartfon iPhone 5, podobnie jak wszystkie telefony wyposażone w iOS zapisują wiadomości tekstowe w formacie pliku, którego nie da się otworzyć i edytować, a tym bardziej drukować treści za pomocą standardowych edytorów tekstu. Podłączając smartfona do komputera PC lub laptopa możemy w najlepszym razie eksportować oraz importować te pliki (*.vmsg/vmg), jednak bez możliwości edycji w przyjaznej i przejżystej formie. Przechowywanie wiadomości SMS, całych konwersacji, a nawet listy kontaktów jest wygodne i bezpieczne zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i biznesowych. W końcu wspomniane treści często miewają wymierną wartość, nie tylko sentymentalną. Z pomocą przychodzi na szczęście aplikacja SMS EasyReader&Printer, dostępna na stronie głównej //sms-vmsg.org.
 


 

Jak wydrukować SMSy z iPhone 6?

Bezpłatna aplikacja SMS EasyReader&Printer, dostępna na naszej stronie głównej //sms-vmsg.org działa również na smartfony iPhone 6 oraz wszystkie urządzenia firmy Apple wyposażone w iOS. Aby z niej skorzystać należy zainstalować jej wersję kompaktową lub pełną (zależnie od wcześniej zainstalowanego środowiska iTunes firmy Apple) na dysk twardy, a następnie podłączyć telefon do komputera PC lub laptopa z systemem Windows 7 lub nowszym. Z udziałem aplikacji SMS EasyReader&Printer możemy wówczas nie tylko eksportować oraz importować wiadomości tekstowe, ale również je edytować lub wydrukować.

Jak wydrukować SMSy z iPhone 7?

Na stronie https://sms-vmsg.org umieszczono komplet informacji, w jaki sposób wydrukować oraz importować wiadomości SMS na dysk komputera w przypadku smartfona iPhone 7, podobnie jak wszystkich pozostałych smartfonów z systemem iOS. Aby tego dokonać plik *.vmsg/vmg zawierający wiadomości tekstowe musimy wgrać online do aplikacji SMS EasyReader&Printer, co jest w pełni bezpieczne – nasze dane kasujemy po skorzystaniu z SMS EasyReader&Printer i nigdy nie będą dostępne dla niepowołanych osób, ani nigdzie archiwizowane. Kolejną zaletę aplikacji SMS EasyReader&Printer stanowi fakt, że jest w pełni darmowa, a na wspomnianej stronie znajduje się wyczerpująca instrukcja dotyczącą wszelkich jej funkcjonalności.

Jak wydrukować tekst wiadomości z iPhone?

Aby wydrukować wiadomości tekstowe z telefonów iPhone wyposażonych w iOS należy odwiedzić naszą stronę sms-vmsg.org, na której znajdują się niezbędne narzędzia w postaci darmowej aplikacji SMS EasyReader&Printer oraz szczegółowa instrukcja obsługi. W pierwszej kolejności należy zainstalować dedykowaną aplikację w odpowiedniej wersji, a następnie podłączyć telefon do komputera PC lub laptopa, by móc importować pliki zawierające wiadomości tekstowe. W tym momencie poprzez przyciski funkcyjne w intuicyjnym menu możemy między innymi importować swoje SMS-y, bądź kontakty na dysk, przeszukiwać korespondencję i oczywiście ją drukować. Dodatkowe funkcje to usuwanie wiadomości, usuwanie SMS-ów zakwalifikowanych jako spam oraz przeglądanie statystyk dotyczących naszej korespondencji. Narzędzie SMS EasyReader&Printer jest w pełni bezpieczne i przede wszystkim darmowe, a korzystając z niego ograniczamy ryzyko związane z utratą cennych biznesowych lub prywatnych informacji w przypadku awarii, czy trwałego uszkodzenia smartfona.
 


 

Jak zgrać SMSy z iPhone na komputer?

Najszybszym i co ważne darmowym sposobem, by eksportować wiadomości tekstowe z iPhone na dysk komputera lub laptopa jest wygodna oraz intuicyjna aplikacja SMS EasyReader&Printer, która obsługuje wszystkie telefony wyposażone w iOS. Na stronie https://sms-vmsg.org znajduje się intuicyjne menu aplikacji, za pomocą którego możemy importować treść naszych konwersacji na dysk komputera po podłączeniu do niego telefonu. Wcześniej należy natomiast pobrać narzędzie SMS EasyExporter for iOS służące do importowania plików. Aplikacja SMS EasyExporter for iOS współpracuje ze wszystkimi komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows 7 lub nowszymi, zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej. Pełna wersja narzędzia pozwala na korzystanie z aplikacji nawet w przypadku nieposiadania na dysku środowiska iTunes. SMS EasyReader&Printer ma wiele dodatkowych funkcji pozwalających między innymi drukować, przeszukiwać i generować statystyki naszych konwersacji tekstowych.

Jak zrzucić SMS z iPhone na komputer?

Aby odczytać wiadomości tekstowe z telefonu wyposażonego w system iOS, nie wystarczy importować ich na dysk komputera. Do ich odczytu i pobrania wymagana jest specjalna aplikacja dostępna na stronie https://sms-vmsg.org, która na szczęście jest darmowa. Cała procedura jest bardzo prosta i obejmuje kilka kroków. Pierwszy to pobranie narzędzia, które pozwoli importować pliki z wiadomościami SMS na dysk twardy i poprawne odczytywanie ich w aplikacji. Następnie należy podłączyć iOS do komputera i korzystając z prostego menu wybrać jedną z wybranych funkcji aplikacji. W ten sposób możemy między innymi eksportować, drukować, przeszukiwać całe konwersacje SMS odbywające się za pośrednictwem telefonu. SMS EasyReader&Printer charakteryzuje się prostotą obsługi, a cały proces został doskonale opisany krok po kroku w odpowiedniej zakładce na wskazanej stronie.

Najlepszy program do wydruku na iPhone SMS?

SMS EasyReader&Printer to zdecydowanie najlepszy program pozwalający drukować i eksportować wiadomości SMS na dysk komputera. Aplikacja SMS EasyExporter for iOS współpracuje z praktycznie wszystkimi współczesnymi smartfonami, w tym ostatnimi generacjami iPhone z systemem iOS. Narzędzie jest darmowe, bezpieczne, a cały proces zajmuje kilka minut. Aby importować, drukować, przeglądać statystyki i edytować wiadomości tekstowe wystarczy skorzystać z intuicyjnego menu dostępnego na stronie https://sms-vmsg.org. Działanie i funkcje aplikacji zostały szczegółowo opisane wraz z instrukcja postępowania krok po kroku, dzięki czemu poradzą sobie z tym również osoby mniej zainteresowane technologiami i nowoczesnymi internetowymi rozwiązaniami.
 


 

Wydruk rozmowy SMS iPhone?

Istnieje kilka powodów, dla których warto drukować wiadomości tekstowe. Nawet najlepsze smartfony, takie jak iPhone w każdej chwili mogą zostać trwale uszkodzone, a tym bardziej skradzione, a wówczas bezpowrotnie stracimy treści naszych konwersacji SMS. Te zaś mają niekiedy dużą wartość sentymentalną, a w biznesie lub sporach sądowych również majątkową, dlatego warto importować je na dysk, archiwizować oraz drukować. Aplikacja SMS EasyReader&Printer pozwala drukować, eksportować na komputer, a także między innymi przeszukiwać po nadawcach lub treści nasze wiadomości tekstowe. Narzędzie wraz z obszerną instrukcją dostępne jest na naszej stronie głównej https://sms-vmsg.org, a co ucieszy wielu użytkowników, od pewnego czasu obsługuje również telefony wyposażone w system operacyjny iOS.
 

Stronę internetową oraz aplikację SMS EasyReader&Printer najlepiej używać na urządzeniach z dużym ekranem, np. laptopy, tablety lub komputery PC.

Aplikacja SMS EasyReader&Printer obsługuje wszystkie telefony oraz smartfony z systemem operacyjnym Android OS oraz Windows Phone OS » Microsoft Lumia • Nokia Lumia • HTC Desire • HTC One • Samsung Galaxy • Sony Xperia • LG G • LG Nexus • Motorola Moto G • Huawei P • Huawei Honor • Lenovo Vibe • Lenovo A • Acer Liquid • Acer Iconia • Asus Zenfone • Alcatel Flash • Alcatel Idol • Alcatel Pop • Alcatel Pixi • ZTE Blade • ZTE Nubia • ZTE Axon • Gigabyte Gsmart oraz iPhony z systemem operacyjnym iOS » 3G/3GS • 4/4S • 5/5C/5S • 6/6 Plus/6S/6S Plus • 7/7 Plus oraz pozostałe.


 
SMS EasyReader&Printer banner

Categories

Print SMS from Android