SMS EasyReader&Printer

Print SMS from Android

with SMS EasyReader&Printer ver. 11.3
Categories

Jak drukować SMS z telefonu Microsoft Nokia Lumia?

15.05.20

Jak drukować SMS z telefonu Microsoft Nokia Lumia?

15.05.20 - 

Jak drukować SMS z telefonu Microsoft Nokia Lumia?

W tym artykule podpowiem Wam jak drukować SMSy z telefonu Microsoft Nokia Lumia i wskażę darmowe rozwiązanie SMS EasyReader&Printer, które pozwoli Wam w szybki i łatwy sposób wydrukować wszystkie lub wybrane wiadomości SMS.

SMS EasyReader&PrinterSMS Easy Reader & Printer jest jedynym rozwiązaniem online do drukowania wiadomości tekstowych SMS oraz wiadomości multimedialnych MMS z plików *.XMLMSGVMSGVMGCSVTXT ze wszystkich telefonów i smartfonów z systemem operacyjnym Android, Windows Phone and iOS. SMS EasyReader&Printer pozwala PRZEGLĄDAĆ • ZARZĄDZAĆ • WYSZUKIWAĆ • WYBIERAĆ • GENEROWAĆ CZAT • ANALIZOWAĆ STATYSTYKI • USUWAĆ SMS|MMSy • USUWAĆ SPAMY • WYSŁAĆ SMS|MMSy NA MAILA • ZAPISYWAĆ i DRUKOWAĆ wszystkie lub wybrane Twoje wiadomości tekstowe SMS oraz MMSy (*.JPG,PNG oraz GIF).
SMS EasyReader&Printer full version jest pierwszym na świecie polskim innowacyjnym rozwiązaniem online, które obsługuje wszystkie smartfony!


 

Drukowanie SMS z Lumii

Do 2015 roku drukowanie SMS ów z telefonów Lumia było procesem prostym i intuicyjnym za sprawą aplikacji Nokia PC Suite. Po przejęciu marki przez firmę Microsoft niestety wszystko się zmieniło i użytkownicy zostali pozbawieni możliwości eksportu treści swoich wiadomości tekstowych na dysk komputera, zapisania ich w pliku tekstowym i dokonania wydruku. Osoby, którym zależało na eksporcie i druku SMS-ów np. w celu przedstawienia ich w charakterze dowodów sądowych, zostały zmuszone do ręcznego przepisywania treści. Dziś posiadacze telefonów Lumia z systemem Windows, a od niedawna również właściciele większości innych modeli smartfonów, znów mogą w prosty sposób eksportować i drukować swoje wiadomości tekstowe za sprawą darmowej aplikacji SMS EasyReader&Printer.

Drukowanie SMSów z telefonu

Jak to działa? Pierwszym krokiem do sukcesu jest eksport wiadomości tekstowych zapisanych w pliku sms.vmsg na kartę SD za pośrednictwem domyślnej w przypadku wielu modeli aplikacji Transfer My Data lub alternatywnego narzędzia, a następnie zapisanie ich na dysku komputera po podłączeniu smrtfona przez kabel USB. Plików zapisanych w tym formacie nie da się jednak otworzyć, a tym bardziej edytować z poziomu systemu operacyjnego. I w tym momencie z pomocą przychodzi wspomniana aplikacja online – po zaimportowaniu plików do aplikacji zyskujemy nad nimi pełną kontrolę, w tym możliwość edycji, przeszukiwania, a przede wszystkim drukowania treści zapisanych wiadomości, co stanowi ogromną oszczędność czasu.

Eksport kontaktów Lumia

Na identycznej zasadzie działa eksportowanie kontaktów ze smartfonów Lumia na dysk komputera. Przy pomocy Transfer My Data przenosimy dane związane z kontaktami na kartę SD, a następnie po podłączeniu smartfona do naszego PC, przenosimy pliki na dysk twardy. Jeżeli zależy nam na ich przeglądaniu, przeszukiwaniu lub edycji, SMS EasyReader&Printer również przyjdzie nam z pomocą. Funkcje aplikacji związane z eksportem SMS-ów dotyczą bowiem również kontaktów zapisywanych w pamięci telefonu.
 


 

Jak zgrać SMS na komputer?

Jak wspomniałem powyżej, zgranie pliku zawierającego treść naszych wiadomości SMS na komputer wymaga użycia specjalnej aplikacji – w przypadku telefonów Lumia jest to Transfer My Data. W niektórych modelach jest ona aplikacją domyślną, a jeśli nie, należy ją pobrać ze strony producenta. Sama obsługa aplikacji nie jest szczególnie skomplikowana: W pierwszym kroku wybieramy opcję eksportu na kartę SD , w drugim dokonujemy natomiast wyboru, co chcemy eksportować, czyli w tym przypadku wiadomości tekstowe. Aby zgrać plik z wiadomością na dysk komputera, wystarczy podłączyć smartfon do naszego PC i zapisać plik w dowolnym folderze.

Jak odczytać SMS na komputerze?

Jednak to nie wszystko – plik zawierający treść naszych wiadomości tekstowych jest zapisany w formacie sms.vmsg. Aby możliwe było jego otwarcie i edycja należy zaimportować plik na stronę aplikacji SMS EasyReader&Printer. Dalej sprawa jest prosta, ponieważ obsługa odbywa się poprzez niezwykle intuicyjne menu. Co więcej korzystanie z aplikacji jest w pełni bezpieczne, ponieważ nikt nie ma wglądu w treść naszych wiadomości, a po skończonym działaniu można jednym kliknięciem skasować importowany plik, nie pozostawiając po nim żadnego śladu.

Jak odczytać SMS z telefonu na komputerze?

Bezpośrednie odczytywanie SMS z telefonu po podłączeniu go do komputera nie jest niestety możliwe, ze względu na konieczność wcześniejszego przeniesienia treści wiadomości na kartę SD, oraz format pliku sms.vmsg, którego nie da się otworzy ć z poziomu systemu operacyjnego. Jednak istnieją narzędzia, które pozwalają na odczytywanie, edytowanie i późniejsze drukowanie wiadomości tekstowych z ekranu komputera. Jak odczytać SMS z telefonu na komputerze z użyciem aplikacji SMS EasyReader&Printer opisałem szczegółowo w 2 poprzednich akapitach. Aplikacja współpracuje z większością modeli smartfonów.
 


 

Jak skopiować SMS z telefonu na komputer?

Aby skopiować SMS z telefonu na komputer należy jego treść w pierwszej kolejności zgrać na kartę SD, a później po podłączeniu telefonu do komputera zapisać plik z wiadomościami w dowolnym folderze na twardym dysku. Korzystając ze specjalnej aplikacji online, możemy otwierać i zarządzać SMS-ami skopiowanymi z naszego telefonu. W ten sposób mamy możliwości zaoszczędzenia miejsca w pamięci telefonu lub po prostu wykonania kopii zapasowej naszych wiadomości. Tę możemy zachować również w celu przyszłej analizy treści, mając do nich wgląd poprzez plik tekstowy – na przykład w formacie *.PDF.

Jak skopiować SMSy na komputer?

Skopiowanie SMSów na komputer może stanowić doskonałe zabezpieczenie, przed ewentualną kradzieżą lub poważną awarią naszego smartfona. Wówczas, chociaż trwale lub tymczasowo musimy pożegnać się z telefonem, nie tracimy nierzadko wartościowych treści wiadomości SMS, które zarchiwizowane w postaci pliku tekstowego bezpiecznie spoczywają na twardym dysku naszego komputera. Uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu współczesnych modeli smartfonów jest aplikacja online SMS EasyReader&Printer, która pozwala w bezpieczny sposób przeglądać, edytować i archiwizować treści wiadomości tekstowych. Dzięki intuicyjnej obsłudze cały proces trwa ledwie kilka minut, a my zyskujemy bezpieczeństwo i pewność, że nasze SMS-y nie trafią w niepowołane ręce, bowiem po skończonej edycji eksportowany do aplikacji plik zostaje usunięty.

Jak skopiować SMSy z telefonu Nokia Lumia na komputer?

Od 2015 roku użytkownicy smartfonów Lumia mieli pod górkę, chcąc zarchiwizować treść swoich wiadomości tekstowych na twardym dysku komputera. Aplikacja SMS EasyReader&Printer ostatecznie rozwiązała ten problem. Na stronie aplikacji znajdziemy kompleksową informację jak skopiować SMSy z telefonu Nokia Lumia na komputer. Wystarczy bowiem importować plik sms.vmsg na wspomnianą stronę, by poprzez intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs zarządzać treściami wiadomości i skopiować je na dysk komputera w postaci pliku tekstowego. Użytkownicy, którzy w obawie o utratę ważnych informacji zawartych w wiadomościach tekstowych zyskali możliwość zarchiwizowania ich na komputerze w wygodnej formie.
 


 

Jak wydrukować SMSy?

Użytkownicy smartfonów, którzy znaleźli się w nagłej potrzebie wydrukowania treści wybranych wiadomości SMS znajdujących się na ich telefonach, które mogłyby stanowić dowód w sprawie rozwodowej, czy jakimkolwiek innym sporze, wbrew pozorom nie są zmuszeni do przepisywania ich ręcznie. Informacje jak wydrukować SMSy z większości współczesnych modeli smartfonów znajdą Państwo tutaj: SMS EasyReader&Printer. Aplikacja jest bardzo prosta i bezpieczna w użyciu, co więcej można z niej skorzystać w dowolnym czasie i miejscu. To gwarancja zdecydowanej oszczędności czasu i uniknięcia niepotrzebnych nerwów, wynikających z utrudnionej, bez wsparcia odpowiedniego narzędzia, możliwości edycji SMS-ów i ich eksportu do plików tekstowych umożliwiających drukowanie.

Jak wydrukować SMS z telefonu Nokia

Pytanie jak wydrukować SMS z telefonu Nokia regularnie pojawiało się na forach internetowych, odkąd aplikacja Nokia PC Suite przestała wspierać użytkowników w prostym dostępie do treści wiadomości. Obecnie, dzięki aplikacji SMS EasyReader&Printer proces drukowania SMS-ów znów stał się prosty dla użytkowników smartfonów Lumia. Narzędzie bez problemu odczytuje pliki w formacie sms.vmsg, w których to zapisuje się treść SMS-ów. Następnie wystarczy w menu wybrać opcję drukowania i skasować lub zarchiwizować na dysku twardym interesujące nas teksty.

Jak zgrać SMS na komputer?

Darmowa aplikacja SMS EasyReader&Printer jest narzędziem uniwersalnym, współpracującym z większością współczesnych modeli smartfonów marek takich jak Microsoft Lumia, Nokia Lumia, HTC, Samsung, Sony, LG, Motorola, Huawei, Lenovo, Acer , Asus , Alcatel i ZTE. Posiadacze telefonów wymienionych producentów nie muszą już się głowić nad tym, jak zgrać SMS na komputer. To jedyne tego typu narzędzie, w dodatku niezwykle proste w obsłudze. Ponadto umożliwia nie tylko archiwizowanie wiadomości, lecz również ich przeszukiwanie, edycję i drukowanie, które to funkcje znacznie ułatwiają pracę wielu użytkowników.
 


 

Jak zgrać SMS z telefonu na komputer?

Pliki w formacie sms.vmsg, w których zapisywane są treści SMS-ów większości modeli smartfonów nie są edytowalne z poziomu systemu operacyjnego komputera. W dodatku nie obsługuje ich żaden edytor tekstu lub inny możliwy do zainstalowania na naszych PC program. W związku z tym wielu użytkowników zastanawia się jak zagrać SMS z telefonu na komputer, nie mając świadomości o istnieniu prostej w obsłudze, służącej do tego celu aplikacji SMS EasyReader&Printer. Wystarczy zgrać plik z wiadomościami na kartę SD, następnie podłączyć smartfon do komputera przez łącze USB i importować plik do aplikacji, gdzie poprzez intuicyjne menu odczytujemy treść SMS-a w formie edytowalnego tekstu, który następnie możemy eksportować na dysk komputera zapisując go w dowolnym pliku tekstowym.

Jak zgrać SMSy na komputer?

Wielu z Państwa słusznie uważa, że przechowywanie treści ważnych SMS-ów wyłączne w pamięci telefonu jest dość ryzykowne. Zawsze istnieje możliwość kradzieży, bądź poważnej awarii smartfona, za sprawą których bezpowrotnie stracimy interesujące nas informacje, a przecież wiadomości tekstowe nierzadko zawierają nasze prywatne hasła, potwierdzenia przelewów i inne wrażliwe dane, których odzyskanie w inny sposób bywa niemożliwe lub szczególnie trudne. Zatem jak zgrać SMSy z telefonu na komputer? W przypadku większości modeli smarfonów najlepszą lub nawet jedyną możliwością jest skorzystanie z darmowej i dostępnej online aplikacji SMS EasyReader&Printer, która współpracuje zarówno z telefonami z systemem operacyjny Android, jak i Windows Phone. To doskonały sposób, by nasze ważne dane bezpiecznie spoczywały na dysku komputera, zarchaizowane w popularnym formacie plików tekstowych.

Kopia zapasowa SMS Lumia

Tworzenie backupów wiadomości tekstowych, zarchiwizowanych na twardym dysku komputera jest bardzo rozsądnym pomysłem, zarówno w przypadku użytku prywatnego, gdy wiadomości mogą zawierać ważne hasła loginy i dowody, jak również w użytku filmowym, gdzie wiadomość nierzadko stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla ustnej umowy związanej choćby z terminem realizacji zlecenia. Kopia zapasowa SMS w telefonach Lumia nie była do niedawna łatwym do wykonania zadaniem, jednak w powyższych akapitach napisałem Państwu szczegółową instrukcję jak eksportować wiadomości tekstowe w przystępnych formatach pliku i zapisywać je na twardym dysku komputera. Warto skorzystać z naszej darowej aplikacji do edycji i drukowania smsów, zapewniając sobie komfort i bezpieczeństwo z posiadania na komputerze ich kopii zapasowej na wypadek kradzieży lub awarii telefonu.
 


 

Kopia zapasowa SMS Windows Phone

Aby wykonać wspomnianą kopię zapasową należy postępować zgodnie z dostępną na naszej stronie instrukcją. System Windows Phone, o który oparte są telefony Lumia wymaga eksportu danych na kartę SD, a następnie zaimportowanie pliku z rozszerzeniem sms.vmsg do naszej aplikacji. Dalej sprawa jest prosta, bowiem wystarczy kilka kliknięć w wybrane pozycje menu znajdującego się po lewej stronie ekranu aplikacji. Edycja pliku sprawi, że nasza kopia zapasowa SMS z Windows Phone powstanie w zaledwie kilka sekund i z łatwością zapiszemy ją na twardym dysku.

Kopiowanie SMS na komputer Windows Phone

Odkąd Microsoft w 2015 roku przejął od Nokii produkcję i zarządzanie marką Lumia, dla wielu użytkowników archiwizujących swoje wiadomości w celu zachowania bezpieczeństwa, nie lada wyzwaniem stało się kopiowanie SMS na komputer. Windows Phone zapisuje nasze wiadomości w formacie sms.vmsg, plikach, których nie da się odtworzyć w systemie operacyjnym PC. Korzystając z instrukcji dostępnej na naszej stronie, dowiedzą się Państwo, w jaki sposób bezpłatnie kopiować SMS-y i inne dane ze smartfonów opartych o Windows Phone, a także drukować treść wiadomości. Nasza aplikacja powstała, by maksymalnie ułatwić ten proces użytkownikom lubiącym archiwizować dane.

Kopiowanie SMS z telefonu na komputer Nokia

Nasza aplikacja ułatwia skuteczne kopiowanie SMS z telefonu na komputer. Nokia PC Suite – oprogramowanie służące do zarządzania smartfonem z poziomu komputera umożliwiało archiwizację treści wiadomości na dysku komputera, niestety tylko do 2015 roku. Obecnie, dzięki SMS EasyReader&Printer wykonywanie kopii zapasowych, jak również drukowanie i edycja wiadomości SMS znów przebiega sprawnie i bezpiecznie. Zapraszam do zapoznania się z dostępną na stronie instrukcją i wypróbowania naszej aplikacji.
 


 

Kopiowanie SMS z telefonu na telefon

Na naszej stronie dowiedzą się Państwo również, w jaki sposób sprawnie skopiować wiadomości SMS z jednego telefonu na drugi. Wymiana aparatu nie musi oznaczać, że zebrane wcześniej wiadomości SMS zostaną utracone wraz z poprzednim telefonem i wcale nie oznacza to, że możemy jedynie zarchiwizować ja na komputerze. Wystarczy bowiem podjąć kilka prostych kroków, by nasze archiwum wiadomości SMS sprawnie powędrowało z jednego telefonu na drugi. Zapraszam do zapoznania się z dostępną na stronie instrukcją.

Kopiowanie SMS z Windows Phone na Android

Wbrew pozorom opisana w poprzednim akapicie sytuacja nie dotyczy wyłącznie przypadku, w którym oba telefony pracują na tym samym systemie operacyjnym. Wielu użytkowników, decydując się na wymianę smartfona “przesiada się” na nowy system operacyjny. Również dla nich nie oznacza to utraty, często wartościowej lub sentymentalnej konwersacji sms-owej. Na naszej stronie znajdą również Państwo instrukcję w jaki sposób możliwe jest kopiowanie SMS z Windows Phone na Andoid. Tak naprawdę w przypadku eksportu wiadomości tekstowych, podobnie jak kontaktów, proces ten jest prosty i zamyka się w kilku krokach.

Kopiowanie SMSów na komputer z telefonu

Liczę, że zarówno nasza strona, jak i niniejszy artykuł pomoże Państwu nabrać przekonania, jak bardzo ważne, a jednocześnie proste jest kopiowanie SMS-ów na komputer z telefonu. Nasze narzędzie zostało stworzone z myślą o setkach użytkowników, którzy tak jak ja, byli przez jakiś czas zmuszeni do czasochłonnego i żmudnego przepisywania treści wiadomości tekstowych ręcznie, by móc je archiwizować, edytować i ewentualnie drukować z dysku własnego komputera. Zapraszam do zapoznania się z instrukcją działania aplikacji SMS EasyReader&Printer i wypróbowania naszego uniwersalnego i bezpłatnego narzędzia, współpracującego z większością modeli smartfonów.
 


 

Lumia eksport kontaktów do pliku

SMS EasyReader&Printer to aplikacja wpierająca nie tylko użytkowników zainteresowanych archiwizowaniem swoich wiadomości tekstowych na dysku komputera, korzystających z telefonów Lumia. Eksport kontaktów do pliku, który możemy otworzyć i edytować z poziomu systemu operacyjnego jest dla wielu osób równie ważny – w końcu żal byłoby je stracić w wyniku kradzieży lub poważnej awarii telefonu, a przecież listy kontaktów zawierają niekiedy setki pozycji gromadzonych przez lata. Korzystając z dostępnej na naszej stronie instrukcji, mają Państwo okazję dowiedzieć się, jak w prosty sposób najpierw eksportować plik z kontaktami na kartę SD przy pomocy Transfer My Data, a następnie używając naszego narzędzia odczytać i zarchiwizować jego zawartość.

Lumia eksport kontaktów na SIM

W niniejszym artykule chciałbym się również zmierzyć z jednym z problemów najczęściej poruszanym przez użytkowników telefonów Lumia: Eksport kontaktów na SIM. W nowszych modelach smartfonów Nokia i Microsoft, eksport kontaktów na kartę SIM jest właściwie niemożliwy, jednak w większości przypadków ich użytkownicy starają się znaleźć rozwiązanie tego problemu wyłącznie po to, by sprawnie przenieść swoje kontakty zapisane na Lamii na inny telefon, a na to jest na szczęście kilka innych skutecznych metod. Często wystarczy bowiem przenieść nasze kontakty na nowy telefon poprzez bluetooth, a jeśli jest to nie możliwe należy skorzystać z Microsoft Outlook, zakładając wcześniej konto, jeżeli już go nie posiadamy. W ten sposób sprawnie przeniesiemy wszystkie kontakty z telefonu opartego o Windows Phone na telefon z Androidem.

Lumia kopia zapasowa kontaktów

Eksport kontaktów na nowy telefon wyposażony w system operacyjny Android to jednak nie jedyne zagadnienie, związane z listą kontaktów interesujące wielu użytkowników telefonów Nokia i Microsoft Lumia. Kopia zapasowa kontaktów może być bowiem użyteczna, nie tylko w przypadku wymiany telefonu na nowy – ich archiwizacja na dysku komputera stanowi bowiem doskonałe zabezpieczenie na wypadek utraty smartfona i zapisanych na nim danych w skutek kradzieży lub awarii telefonu. Narzędzie SMS EasyReader&Printer pozwala na eksport listy naszych kontaktów na dysk komputera, dokładnie na takiej samej zasadzie jak odczytywanie i zapisywanie wiadomości tekstowych. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania.
 


 

Odczytanie SMS z telefonu na komputerze

Archiwizacja wiadomości tekstowych w pamięci telefonu dla wielu użytkowników słusznie nie jest wystarczającym rozwiązaniem. Nigdy nie wiemy, kiedy treść naszej korespondencji może stać się ważnym dowodem w rozprawie sądowej lub argumentem w rozwiązaniu spornej sprawy biznesowej, czy też prywatnej. Z tego względu nie tylko odczytanie SMS z telefonu na komputerze, ale również ich systematyczna archiwizacja jest rozwiązaniem godnym polecenia. Szczegółowe informacje na temat metody zapisywania wiadomości SMS na twardym dysku i ich odczytywania, a także drukowanie, znajdą Państwo w poprzednich akapitach artykułu, jak również w instrukcji działania naszej darmowej aplikacji.

Odczytywanie SMSów na komputerze

Odczytywanie SMSów na komputerze to nie tylko wygoda, wynikająca z większego ekranu. Przede wszystkim z poziomu PC możemy sprawnie zarządzać naszymi wiadomościami, filtrując korespondencję na podstawie dat, nadawców i odbiorców, wyszukując interesujące nas frazy, czy też edytując, zapisując, a następnie drukując wiadomości. Potencjalne korzyści odczytywania SMSów z komputera są rozmaite – począwszy od ich archiwizacji, która stanowi gwarancję bezpieczeństwa, poprzez skuteczne zarządzanie korespondencją, po drukowanie SMS ów jako dowodów nie tylko w sprawach sądowych.

Program do zgrywania SMSów z telefonu na komputer

Pomysł, aby stworzyć prosty i skuteczny program do zgrywania SMSów na komputer zrodził się na bazie przykrych doświadczeń autora projektu, jak również wielu użytkowników, którzy niejednokrotnie zmuszeni byli do “ręcznego” przeszukiwania i przepisywania treści dziesiątek, a nawet setek wiadomości. A przecież w dobie nowych technologii problem wydawał się prozaiczny. Darmowa aplikacja SMS EasyReader&Printer skutecznie zapełniła tę niszę, ułatwiając pracę tysięcy użytkowników różnych modeli smartfonów na całym świecie. Jedną z jej największych zalet jest dostęp online, dzięki czemu możemy z niej korzystać w dowolnym czasie i miejscu, o ile dysponujemy akurat komputerem i dostępem do internetu.
 


 

SMS export

Fraza SMS export często pojawiała się zarówno na polskich, jak i anglojęzycznych forach poświęconych smartfonom, sygnalizując problem, jakiego doświadczało wielu użytkowników, pragnących odczytywać swoje wiadomości z poziomu komputera osobistego. Właśnie z myślą o nich powstała darmowa aplikacja SMS EasyReader&Printer, która po eksportowaniu wiadomości na kartę SD i podłączeniu telefonu do PC, pozwala na zarządzanie wiadomościami tekstowymi. Aplikacja umożliwia ich zapis, edycję, filtrowanie i drukowanie. W ten sposób użytkownicy smartfonów zyskali komfort i pewność, że nawet w przypadku nagłej utraty telefonu ich korespondencje SMS-owe, podobnie jak kontakty są bezpiecznie zarchiwizowane na dysku, a przecież wiele wiadomości ma wartość biznesową lub sentymentalną.

Windows Phone kopia zapasowa na komputerze

Niniejszy akapit ma na celu uświadomienie użytkowników smartfonów z systemem Android, jak i Windows Phone, na temat korzyści, jakie niesie za sobą kopia zapasowa na komputerze, przechowująca archiwum wiadomości SMS, a także kontaktów zapisywanych w pamięci telefonu. Przede wszystkim w każdym momencie musimy się liczyć z kradzieżą, bądź trwałym uszkodzeniem naszego smartfona, przez które bezpowrotnie możemy stracić wspomniane dane. Czy warto oprócz telefonu, pożegnać również zapisane w jego pamięci kontakty, SMS-y zawierające nasze hasła dostępu, kody rabatowe, potwierdzenia przelewów i inne wiadomości o wysokiej wartości sentymentalnej lub biznesowej? Kopia zapasowa pozwoli ponadto użytkownikom, prowadzącym bogatą korespondencję na skuteczne i sprawne przeszukiwanie, edytowanie oraz drukowanie wiadomości z poziomu komputera. Wszystko to jest możliwe dzięki naszej aplikacji SMS EasyReader&Printer, a proces skopiowania danych trwa ledwie kilka minut. Korzyści mogą się natomiast okazać nieocenione.

Windows Phone kopia zapasowa SMSów

Przez pewien czas od roku 2015, gdy firma Microsoft przejęła markę Lumia problem archiwizacji SMSów na dysku komputera był sporym zmartwieniem dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone. Kopia zapasowa SMSów jest zaś dość rozsądnym, a przypadku wielu osób wręcz koniecznym rozwiązaniem. Na naszej stronie znajdą Państwo instrukcję krok po kroku, jak w prosty sposób odczytywać SMSy z komputera i zapisywać je na dysku w wygodnym formacie. Nasza aplikacja jest bezpłatna i w pełni bezpieczna, dlatego zaufało jej już tysiące użytkowników z całego świata.
 


 

Windows Phone message backup

Na frazę Windows Phone message backup natknąłem się już bodaj setki razy przeglądając fora internetowe poświęcone smartfonom, pracującym na systemie operacyjnym produkcji Microsoft. Głównie z tego względu powstał niniejszy artykuł, którego celem jest uświadomienie użytkowników, że wykonanie kopii zapasowej ich wiadomości tekstowych jest wbrew pozorom bardzo proste, pod warunkiem skorzystania z odpowiedniej aplikacji dostępnej online. Z przyjemnością przedstawiam Państwu prostą instrukcję na temat eksportowania wiadomości SMS z telefonów z Windows Phone.

Windows Phone SMS na komputer

Zgrywanie SMS z telefonów opartych o Windows Phone od dawna nie było tak proste jak obecnie, dzięki zastosowaniu dostępnej na naszej stronie aplikacji. Polecam ją wszystkim użytkownikom, którzy obawiają się, że dane zapisane na telefonie mogą kiedyś zostać utracone. Wystarczy jednak eksportować treść naszych wiadomości na kartę SD, przy pomocy aplikacji Transfer My Data, a następnie podłączyć smartfon do komputera i eksportować dane zapisane w pliku sms.vmsg do narzędzia SMS EasyReader&Printer. Intuicyjne menu pozwala na proste zarządzanie SMS-ami, a konkretnie ich przeszukiwanie, edycję, zapisywanie na dysku komputera i drukowanie. Na identycznej zasadzie możemy również zarządzać zapisanymi w telefonie kontaktami, a po skończeniu pracy bezpiecznie usuwamy nasze dane.

Zgrywanie SMS na komputer z telefonu

Jeżeli szukali Państwo skutecznego i bezpłatnego narzędzia umożliwiającego zgrywanie SMS na komputer z telefonu, dobrze Państwu trafili. Przedstawiam w tym miejscu krótką instrukcję, jak krok po kroku eksportować i odczytywać treść wiadomości SMS z poziomu komputera, korzystając z darmowej i bezpiecznej aplikacji. W ten sposób zyskają Państwo pewność, że nawet w przypadku utraty telefonu, nie stracą Państwo zapisanej w jego pamięci korespondencji. Gorąco zapraszam do zapoznania się z instrukcją i wypróbowania naszej aplikacji.

Zgrywanie SMSów z telefonu na komputer

Mam nadzieję, że za pośrednictwem niniejszego artykułu udało mi się przekonać Państwa, że zgrywanie SMSów z telefonu na komputer przy użyciu stosownej aplikacji jest procesem prostym i przyjemnym, a płynące z niego korzyści mogą okazać się nieocenione. Liczę, że pomogłem użytkownikom smartfonów Lumia, a także innych marek poznać odpowiedzi na kilka ważnych z ich punktu widzenia pytań. Zamieszczone tu porady pomogą Państwu, na co dzień skuteczniej zarządzać swoją korespondencją SMS-ową i kontaktami zapisanymi w pamięci telefonu, a być może przyczynią się również do tego, że w kryzysowej sytuacji odzyskają Państwo utracone wraz telefonem wartościowe dane.
 

Stronę internetową oraz aplikację SMS EasyReader&Printer najlepiej używać na urządzeniach z dużym ekranem, np. laptopy, tablety lub komputery PC.

Aplikacja SMS EasyReader&Printer obsługuje wszystkie telefony oraz smartfony z systemem operacyjnym Android OS oraz Windows Phone OS » Microsoft Lumia • Nokia Lumia • HTC Desire • HTC One • Samsung Galaxy • Sony Xperia • LG G • LG Nexus • Motorola Moto G • Huawei P • Huawei Honor • Lenovo Vibe • Lenovo A • Acer Liquid • Acer Iconia • Asus Zenfone • Alcatel Flash • Alcatel Idol • Alcatel Pop • Alcatel Pixi • ZTE Blade • ZTE Nubia • ZTE Axon • Gigabyte Gsmart oraz iPhony z systemem operacyjnym iOS » 3G/3GS • 4/4S • 5/5C/5S • 6/6 Plus/6S/6S Plus • 7/7 Plus oraz pozostałe.


 
SMS EasyReader&Printer banner

Categories

Print SMS from Android